Eläinten hyvinvointia edistämässä

Verkostossamme on myös hallinnollisia tehtäviä tukemassa laadukasta eläinlääkäripalvelua. Klinikoillamme työskentelee esimerkiksi esihenkilötehtävissä klinikkamanagereita klinikan johtajien tukena. 

Palveluyksikössämme, eli pääkonttorilla työskentelee eri alojen, kuten henkilöstöhallinnon, talouden, IT:n ja markkinoinnin asiantuntijoita, jotta eläinlääkärit ja hoitajat voivat keskittyä potilastyöhön.

 

Etkö löytänyt etsimääsi? Jätä avoin hakemus

Tammiston Kauppatie 29
01510 Vantaa Ajo-ohjeet Näytä sijainti

Asiakaspalvelukeskus

Paraatikatu 1
15700 Lahti Ajo-ohjeet asiakaspalvelukeskus@evidensia.fi 050 447 3012

Aurinkolahden eläinklinikka

Solvikinkatu 13
00990 Helsinki Ajo-ohjeet aurinkolahti@evidensia.fi 0201 750 010 Näytä sijainti

Eläinklinikka Lauma

Tuottajankatu 10
04440 Järvenpää Ajo-ohjeet lauma@evidensia.fi 0201 750 240 Näytä sijainti

Eläinklinikka Mar-Vet

Helsingintie 1
49400 Hamina Ajo-ohjeet hamina@evidensia.fi 0201 750 230 Näytä sijainti

Eläinklinikka Syke

Itäkeskuksenkaari 8
28130 Pori Ajo-ohjeet Näytä sijainti

Eläinlääkäriasema Evidensia Seinäjoki

Ravitie 8b
60120 Seinäjoki Ajo-ohjeet seinajoki@evidensia.fi 0201750180 Näytä sijainti

Eläinlääkäriasema HauMau

Hietaniemenkatu 7
00100 Helsinki Ajo-ohjeet haumau@evidensia.fi 0201750050 Näytä sijainti

Eläinlääkäriasema Kalanti

Yrittäjäntie 1
23600 Uusikaupunki Ajo-ohjeet kalanti@evidensia.fi 0201800790 Näytä sijainti

Eläinlääkäriasema Kannelmäki

Soittajantie 1
00420 Helsinki Ajo-ohjeet kannelmaki@evidensia.fi 0201 750 020 Näytä sijainti

Eläinlääkäriasema Käpälämäki

Ulvilantie 25
00350 Helsinki Ajo-ohjeet kapalamaki@evidensia.fi 0201750290 Näytä sijainti

Eläinlääkäriasema MyllyVet

Kiviparintie 2
00920 Helsinki Ajo-ohjeet myllyvet@evidensia.fi 0201750360 Näytä sijainti

Eläinlääkäriasema Nekala

Kuokkamaantie 4
33800 Tampere Ajo-ohjeet nekala@evidensia.fi 0201 800 840 Näytä sijainti

Eläinlääkäriasema Rauma

Sahankatu 2
26100 Rauma Ajo-ohjeet rauma@evidensia.fi 0201800810 Näytä sijainti

Eläinlääkäriasema Villimys

Myllärinkatu 10
53100 Lappeenranta Ajo-ohjeet villimys@evidensia.fi 0201800750 Näytä sijainti

Eläinlääkärikeskus Kieppi

Lampelankatu 25
96320 Rovaniemi Ajo-ohjeet kieppi@evidensia.fi 0201800890 Näytä sijainti

Eläinsairaala Evidensia Tammisto

Tammiston Kauppatie 29
01510 Vantaa Ajo-ohjeet tammisto@evidensia.fi 0201800730 Näytä sijainti

Eläinsairaala Veter

Peltokatu 16
33100 Tampere Ajo-ohjeet tampere@evidensia.fi 0201750190 Näytä sijainti

Eläinsairaala Vethaus

Paroistenraitti 4
13600 Hämeenlinna Ajo-ohjeet vethaus@evidensia.fi 0201800820 Näytä sijainti

Eläinsairaala Vettori

Purokatu 3
21200 Raisio Ajo-ohjeet vettori@evidensia.fi 0201800770 Näytä sijainti

Espoon Eläinsairaala

Kurjenkellontie 14
02270 Espoo Ajo-ohjeet ees@evidensia.fi 0201800710 Näytä sijainti

Evidensia Etäklinikka

Tammiston Kauppatie
01510 Vantaa Ajo-ohjeet emmi.klemetti-hokkanen@evidensia.fi 0407366808

Jokirannan eläinlääkärit

Itäinen Rantakatu 66
20810 Turku Ajo-ohjeet turku@evidensia.fi 0201800780 Näytä sijainti

Jyväskylän eläinlääkäriasema Keljonkangas

Pihkatie 4
40530 Jyväskylä Ajo-ohjeet keljonkangas@evidensia.fi 0201800870 Näytä sijainti

Keravan Eläinklinikka

Alikeravantie 30
04250 Kerava Ajo-ohjeet kerava@evidensia.fi 0201750150 Näytä sijainti

Kissaklinikka Felina

Työmiehenkatu 4
00180 Helsinki Ajo-ohjeet felina@evidensia.fi 0201750060 Näytä sijainti

Kouvolan Eläinsairaala

Palomäenkatu 54
45100 Kouvola Ajo-ohjeet kouvola@evidensia.fi 0201800740 Näytä sijainti

Lahden eläinlääkäriasema

Launeenkatu 12
15100 Lahti Ajo-ohjeet lahti@evidensia.fi 0201800760 Näytä sijainti

Lemmikkiklinikka MAi-VET

Teollisuustie 18b
60100 Seinäjoki Ajo-ohjeet kapernaumi@evidensia.fi 0201750340 Näytä sijainti

Lohjan Pieneläinklinikka

Laurinkatu 35
08100 Lohja Ajo-ohjeet lohja@evidensia.fi 0201750120 Näytä sijainti

Malmin Eläinklinikka Apex

Kirkonkyläntie 15
00700 Helsinki Ajo-ohjeet malmi@evidensia.fi 0201750070 Näytä sijainti

Mäntsälän eläinlääkäriasema

Mäntymäentie 3
04600 Mäntsälä Ajo-ohjeet mantsala@evidensia.fi 0201750100 Näytä sijainti

Naantalin eläinklinikka

Tullikatu 12
21100 Naantali Ajo-ohjeet naanatali@evidensia.fi 0201750130 Näytä sijainti

Nurmijärven pieneläinklinikka

Kauppanummentie 6 C 1
01900 Nurmijärvi Ajo-ohjeet nurmijarvi@evidensia.fi 0201750330 Näytä sijainti

Pohjois-Suomen Eläinsairaala

Idealinja 13
90410 Oulu Ajo-ohjeet oulu@evidensia.fi 0201750170 Näytä sijainti

Salovet

Horninkatu 7
24100 Salo Ajo-ohjeet salo@evidensia.fi 0201750140 Näytä sijainti

Tikkurilan Eläinlääkäriasema

Vernissakatu 6
01300 Vantaa Ajo-ohjeet tikkurila@evidensia.fi 0201750300 Näytä sijainti

Toijalan eläinlääkäriasema

Hämeentie 64
37800 Toijala Ajo-ohjeet toijala@evidensia.fi 0201800830 Näytä sijainti

Urheilukoiraklinikka

Kurjenkellontie 14
02270 Espoo Ajo-ohjeet urheilukoiraklinikka@evidensia.fi 021800800 Näytä sijainti

VallilaVet

Hämeentie 68c
00550 Helsinki Ajo-ohjeet vallila@evidensia.fi 0201750280 Näytä sijainti

Teamtailor

Urasivu Teamtailorilta